fbpx

Objednajte sa online alebo telefonicky.

01

Rezervujte si termín online

V jednoduchosti opíšte o akú konzultáciu/zákrok máte záujem a my sa vám telefonicky ozveme s možnosťami konkrétnych termínov.





02

Objednajte sa telefonicky v pracovných dňoch na čísle +421 911 0911 06

Dodržujeme mimoriadny hygienický režim a dbáme tak o Vaše zdravie aj zdravie nášho tímu.  Prosíme Vás preto o spoluprácu.
  • ak máte príznaky ako teplota, zimnica, únava, bolesti kĺbov či svalov, kašeľ alebo dýchavičnosť, dohodnite si prosím včas telefonicky iný termín.
  • pacientov vyzývame, aby na ošetrenie chodili ideálne bez doprovodu. V prípade, ak pacienti prídu do ambulancie s doprovodom, alebo je doprovod nevyhnutný (zákonný zástupca), bude doprovod vyzvaný, aby sa v priestoroch ambulancie zdržiaval len na nevyhnutnú dobu (odprevadenie pacienta či podpis informovaného súhlasu) a vrátil sa naspäť do ambulancie až po ošetrení.
  • prosíme Vás aby ste vstupovali do priestorov ambulancie presne v dohodnutý čas , ak ste prišli skôr, počkajte prosím radšej v aute, alebo na chodbe.
  • uvedomte si prosím, že veľa času nám zaberie príprava ošetrujúceho miesta kvôli tomu aby ste boli v maximálnom bezpečí, takže dodržanie dohodnutého termínu je podmienkou možnosti ošetrenia.
  • vstupujte do čakárne s nasadenou ústnou rúškou a vydezinfikujte si u nás na recepcii ruky.
  • odmeriame Vám bezkontaktne teplotu a vypíšete vyhlásenie o zdravotnom stave.
ZAVOLAŤ IHNEĎ

Milí pacienti!

Vzhľadom na stále pretrvávajúce opatrenia súvisiace zo šírením Covid-19 sme sa rozhodli zaviesť inovatívnu formu eKontrol a eKonzultácií prostredníctvom mailu alebo videohovoru.

Môžete si vybrať, ktorá forma Vám viac vyhovuje – viac na linku Mail eKontrola a Video eKontrola