fbpx

Dermatológia

V našej dermatologickej ambulancii si dávame záležať na individuálnom prístupe, vďaka ktorému dokážeme odborne a citlivo pristupovať k širokej škále kožných problémov.

Poskytujeme kompletné služby a na mieru nastavenú liečbu v odbore dermatovenerológia: diagnostika a terapia kožných a pohlavných chorôb, preventívne vyšetrenie znamienok dermatoskopom. Pacientov, ktorých trápia chronické kožné ochorenia, ako napríklad psoriáza a atopická dermatitída, sledujeme pri pravidelných kontrolách.

Špičkové prístrojové vybavenie nám pomáha dosiahnuť výborné výsledky a zdravotné aj estetické zlepšenia v rámci diagnostiky, ako napr. digitálny dermatoskop, alebo terapie – CO2 laser, aqua injector, multi plazma PLAXPOT, UVA a UVB žiarič.

Na našom pracovisku vám vieme odstrániť neželané znamienka CO2 laserom alebo inou vhodnou technikou.

Našou snahou je odstrániť chorobné stavy aj kozmetické chyby. Pri práci používame najmodernejšie postupy a prístroje, ktoré efektívne kombinujeme, aby nám pomohli dosiahnuť tie najlepšie výsledky. Sme tu preto, aby ste sa opäť cítili krásne, zdravo a príjemne vo svojej koži.

V rámci estetického ošetrenia vieme aplikovať vašu vlastnú plazmu – tzv. drakulaterapia, alebo rôzne výplne. Takisto vykonávame jednu z najvyhľadávanejších estetických liečebných procedúr – mezoterapiu, výsledkom ktorej je krásne zregenerovaná a omladená pokožka.

Vieme ošetriť onychomykózu na nechtoch laserom, odstrániť cievky na tvári a aj kdekoľvek inde na tele. Pomôžeme vám s odstránením kurieho oka a genitálnych bradavíc.

Objednajte sa na dermatologické vyšetrenie

Rezervujte si termín na konzultáciu alebo zákrok v ambulancii Aupark Tower.