Dermatológia

Poskytujeme kompletné služby a na mieru nastavenú liečbu v odbore dermatovenerológia: diagnostika a terapia kožných a pohlavných chorôb, preventívne vyšetrenie znamienok dermatoskopom. Pacientov, ktorých trápia chronické kožné ochorenia, ako napríklad psoriáza a atopická dermatitída, sledujeme pri pravidelných kontrolách.

Špičkové prístrojové vybavenie nám pomáha dosiahnuť výborné výsledky, zdravotné aj estetické zlepšenia – či už v rámci diagnostiky, ako napr. digitálny dermatoskop, alebo terapie – CO2 laser, aqua injector, multi plazma PLAXPOT, UVA a UVB žiarič.

Na našom pracovisku vám vieme odstrániť neželané znamienka CO2 laserom alebo inou vhodnou technikou.

V našej dermatologickej ambulancii si dávame záležať na individuálnom prístupe, vďaka ktorému dokážeme odborne a citlivo pristupovať k širokej škále kožných problémov. Našou snahou je odstrániť chorobné stavy aj kozmetické chyby. Pri práci používame najmodernejšie postupy a prístroje, ktoré efektívne kombinujeme, aby nám pomohli dosiahnuť tie najlepšie výsledky. Sme tu preto, aby ste sa opäť cítili krásne, zdravo a príjemne vo svojej koži.

V rámci estetického ošetrenia vieme aplikovať vašu vlastnú plazmu – tzv. drakulaterapia, botox a vykonávame jednu z najvyhľadávanejších estetických liečebných procedúr – mezoterapiu, výsledkom ktorej je krásne zregenerovaná a omladená pokožka. Pracujeme aj s výplňovými materiálmi ako je kyselina hyalurónová, alebo materiálmi na báze hydroxyapatitu vápenatého.

Vieme ošetriť onychomykózu na nechtoch laserom, takisto odstrániť cievky na tvári alebo aj kdekoľvek inde na tele. Pomôžeme vám s odstránením kurieho oka, genitálnych bradavíc.

objednať sa na dermatologické vyšetrenie

Rezervujte si termín na konzultáciu alebo zákrok v ambulancii Aupark Tower.